Realizacje

Remonty Gdańsk Brzeźno

kafelki w łazience Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą silnie związaną z Gdańskiem, a w szczególności z Brzeźnem. To w Brzeźnie, przy ulicy Północnej mieści się siedziba firmy Szabłowski. Firma prowadzi jedyną w dzielnicy Galerię Sztuki, wypożyczalnię rowerów i bazę noclegową.

Firma Szabłowski od początku istnienia funcjonuje w Gdańskim Brzeźnie, przy ulicy Północnej.

AS Projekt Gdańsk oferuje profesjonalne usługi w zakresie remontów i wykończenia wnętrz. Posiadamy niezbędną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby Państwa mieszkanie było piękne, zdrowe i przyjazne.

Oferta dla mieszkańców Brzeźna

Mamy dla Państwa specjalną propozycję: rabat za polecenie naszej firmy znajomym z terenu Gdańska i okolic. Rabat może dotyczyć: usług budowlanych, masażu, wypożyczania lub serwisu roweru.

Zajmujemy się remontami i wykończeniem wnętrz. Podejmiemy się usługi kompleksowej lub pojedynczych zleceń.

Wykonujemy między innymi:

 • cekolowanie, szpachlowanie, gipsowanie;
 • malowanie pomieszczeń i elewacji;
 • kafelkowanie;
 • usługi hydrauliczne;
 • usługi elektryczne.

  Warto nam zaufać

  Ze swojej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm. U nas każdy Klient może liczyć na rzetelną wycenę przed podpisaniem umowy, a realizację terminową oraz zgodną z ustaleniami. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty usługi remontowe Gdańsk Brzeźno. Pod nr tel. 506 533 887 można uzyskać więcej informacji.

 • Grupa Szabłowski
  Strona główna Szabłowski.pl