Realizacje

Kafelkowanie - Gdańsk i okolice

kafelki w łazience Jeśli szukają Państwo firmy, która świadczy usługi układania glazury w Gdańsku - chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę. Wykonujemy wszelkie prace związane z kafelkowaniem. Aby oszczędzić i zminimalizować Państwu nieprzyjemności związanych z tą czynnością, powierzone nam prace wykonujemy maksymalnie szybko i skutecznie.

Kafelkowanie, znane również jako glazurowanie czy flizowanie wykonujmy na ścianach i podłogach, według techniki preferowanej przez Klienta.

Kafelkowanie wykonujemy w łazienkach, kuchniach, a także w pomieszczeniach takich jak przedpokój czy korytarz, niekiedy również jest to spiżarnia czy piwnica w domu jednorodzinnym.

Ze swojej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm. U nas każdy Klient może liczyć na rzetelną wycenę przed podpisaniem umowy, a realizację terminową oraz zgodną z ustaleniami. Na nasze usługi udzielamy gwarancji, aby mieli Państwo pewność, że kafelka nie odpadnie po skończeniu zlecenia.

Świadczymy usługi kafelkowania na terenie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Żukowo oraz okolicznych miejscowości - m.in: Otomin, Straszyn, Kolbudy, Chwaszczyno, Miszewo.

Oferujemy również szerszy zakres usług, takich jak kompleksowe wykończenia wnętrz, bądź całościowe remonty mieszkań.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi kafelkowanie. Pod nr tel. 506 533 887 można uzyskać więcej informacji.

Grupa Szabłowski
Strona główna Szabłowski.pl