RUDE EN PL

Nasi Masażyści


masazysta
Angelika
Jestem Technikiem Masażystą, swoje umiejętności zdobywałam w trakcie 2-letniej szkoły oraz podczas pracy w salonach masażu w Olsztynie. Chęć pomagania innym doprowadziła do tego, że masaż stał się moją pasją, którą realizuję podczas pracy z Klientem. Postaram się aby wykonany przeze mnie masaż dostarczył Państwu ukojenia i relaksu.
 
masazysta
Lidia
Jestem licencjonowanym fizjoterapeutą. Aktualnie swoją wiedzę powiększam na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, a także na szkoleniach Lomi Lomi, Masaż kobiet w ciąży oraz Szkole Pleców. Jestem miłośniczką gier sportowych szczególnie siatkówki oraz pieszych wycieczek górskich. Masaż dla mnie to nie tylko metoda relaksu ale i również forma leczenia, treningu czy odnowy.

masazysta
Arkadiusz
Jestem Technikiem-Masażystą, w zawodzie pracuje 5 lat. Doświadczenie zdobyłem pracując w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Górowie Iławeckim, placówkach medycznych w Olsztynie i Gdańsku. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe na dodatkowych szkoleniach i kursach by jak najlepiej pomagać w problemach zdrowotnych swoich Pacjentów i Klientów. Zapraszam do skorzystania z moich usług.
 
masazysta
Krzysztof
Jestem technikiem masażystą, absolwentem Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu. Tam też zdobywałem pierwsze doświadczenia w pracy z Pacjentami w placówkach służby zdrowia. Stronę relaksacyjną moich zabiegów doskonaliłem podczas pracy w kilku gabinetach kosmetycznych. Jestem wolontariuszem Pokojowego Patrolu działającego przy WOŚP. Poza masażem wielką radość sprawiają mi wycieczki górskie, żeglarstwo i jazda rowerem.

masazysta
Tomasz
Jestem mgr fizjoterapii, od ponad 5 lat pracuje w zawodzie fizjoterapeuty. W dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, dzięki czemu pogłębiam swoją wiedzę. Zebrane doświadczenie w pracy z pacjentem daje mi jeszcze więcej satysfakcji, w tym co robię na co dzień. Dzięki moim masażom pacjenci odczuwają ulgę, często zapominają o bólu i chętnie do mnie wracają.

masazysta

Maria
Jestem dyplomowaną bioterapeutką i masażystką. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej. Wykonuję zabiegi takie jak: wszelkiego rodzaju masaże, zabiegi reiki, bioterapii i świecowanie uszu. W wolnych chwilach uprawiam tai-chi i medytację. Interesuję się literaturą i dobrą muzyką.